• ПУБЛИЧНОЕ АКЦИОНЕРНОЕ ОБЩЕСТВО

   ХЕРСОНСКИЙ ЗАВОД "СУДМАШ"

  Email: sudmash@ukroboronprom.com

  Снабжение: sudmash.vmtp@ukroboronprom.com

 • Ремонт автодрабини АД-21

   1. Заміна чотирьох гідравлічних розподільників керування опорами для АД-21 розташованих у задній частині опорної рами.  Заміна гідравлічного розподільника керування опорами АД-506. 

  2. Заміна двох монтажних плит під розподільники опорної рами для АД-21.

  3. Заміна обв’язки опорної рами, а саме підключення чотирьох гідроциліндрів висунення опор до гідравлічних розподільників.

   

  4. Розборка та дефектовка гідроциліндрів опор, заміна ущільнень гідроциліндрів, виготовлення пошкоджених деталей, а саме заміна штоку, гільзи, поршня, передньої кришки та інше за необхідності. Зачистка, ґрунтовка та окраска гідроциліндрів за бажанням замовника. Випробування гідроциліндра на стенді після ремонту. Монтаж гідроциліндрів на штатне місце. Заміна деталей кріплення гідроциліндра і метизів за необхідності.

  5. Виготовлення та заміна рукавів високого тиску на території підприємства. Використання різних типів фітингів та їх типорозмірів.

  6. Розборка та дефектовка гідроциліндрів підйому секцій драбини, заміна ущільнень гідроциліндрів, виготовлення пошкоджених деталей, а саме заміна штоку, гільзи, поршня, передньої кришки та інше за необхідності. Зачистка, ґрунтовка та окраска гідроциліндрів за бажанням замовника. Випробування гідроциліндра на стенді після ремонту. Монтаж гідроциліндрів на штатне місце. Заміна деталей кріплення гідроциліндра осей, нижнього кронштейну кріплення до поворотної рами і метизів за необхідності.

   Кронштейн кріплення гідроциліндра комплекту секцій до поворотної рами.
  7. Розборка редукторів обертання комплекту секцій та висування секцій драбини заміна підшипників та інших деталей за необхідності.
  8. Заміна пошкоджених сходинок на секціях драбини та каліброва їх кроку при монтажі.
    
  9. Заміна комплекту роликів на комплекті секцій драбини.
     
  Ролик боковий передній
   
  Ролик підтримки передній
   
  Ролик підтримки
   

  Ролики на першу секцію корінну

     
  Ролик боковий передній
   
  Ролик задній внутрішній опорний
    
  Ролик підтримки передній
   
  Ролик підтримки
   

  Ролики на другу секцію

    
  Ролик боковий передній
   
  Ролик задній внутрішній опорний
   
    
  Ролик підтримки передній
   
  Ролик підтримки

  Ролики на третю секцію

   

    
  Ролик боковий передній
   
  Ролик задній внутрішній опорний

  Ролики на четверту секцію

  10. Монтаж системи бокового вирівнювання. Заміна електричного гідро розподільника, гідравлічного замка, датчика кута нахилу комплекту секцій, фітингів, метизів, кронштейну та рукавів високого тиску.