• ПУБЛИЧНОЕ АКЦИОНЕРНОЕ ОБЩЕСТВО

   ХЕРСОНСКИЙ ЗАВОД "СУДМАШ"

  Email: sudmash@ukroboronprom.com

  Снабжение: sudmash.vmtp@ukroboronprom.com

  • Підйомник причепний ПТП-15

   • купить Підйомник причіпний телескопічний ППТ-15
   • Підйомник причіпний телескопічний ППТ-15

    Підйомний причіпний телескопічний призначений для підйому людей із інструментом і матеріалами на висоту 15 метрів при виконанні будівельно-монтажних, ремонтних і інших видів робіт на об'єктах промислового, цивільного і сільськогосподарського призначення.

   •  Підйомник виготовлений у виконанні “У1” за ГОСТ 15150 і розрахований на експлуатацію для номінальних умов у помірному кліматі при температурах повітря навколишнього середовища від мінус 40 до плюс 40 °С і швидкістю вітру не більш 10м/с на висоті 10м.

    Підйомник можна експлуатувати на автомобільних дорогах усіх категорій згідно з ДБН В.2.3-4-2015 та ДСТУ 3587-97, та відносять до категорії О2 згідно ДСТУ 3649:2010.
     
    Зона обслуговування підйомника
     
     
     
    Технічні характеристики підйомника
     
     
    *- Час виконання маневрів вказано як гранично можливий для встановлених гідравлічних вузлів та агрегатів, та являєтеся рекомендованим для використання при високому рівні підготовки оператора автопідйомника.
     
    Опис
     
    Основною несучою конструкцією підйомника є опорна рама, встановлена і закріплена безпосередньо на торсіонну вісь. До опорної рами кріпиться зчіпний пристрій для транспортування підйомника.
     
    До опорної рами кріпляться чотири додаткові відкидні опори, що забезпечують стійкість підйомника під час роботи і сприймають на себе робочі навантаження, розвантажуючи торсіонну вісь. Підняття та опускання відкидних опоро забезпечується гідравлічними циліндрами.
     
     
    На опорній рамі встановлена поворотна рама, що забезпечує обертання стріли та робочої платформи навколо вертикальної вісі. Поворотна рама являє собою жорстку зварену конструкцію, що обертається на роликовому опорно поворотному пристрої. 
    Обертання поворотної рами здійснюється за допомогою гідравлічного мотору в редукторі повороту. Редуктор повороту закріпленого в зачепленні з опорно-поворотним пристроєм.
     
    До поворотної рами шарнірно кріпиться телескопічна стріла, що забезпечує підняття робочої платформи на необхідну висоту. Телескопічна стріла складається з зовнішньої, середньої, внутрішньої секцій. Висування та засування середньої секції по відношенню до зовнішньої секції стріли відбувається за допомогою гідравлічного циліндру. В свою чергу висування внутрішньої секції стріли по відношенню до середньої секції стріли відбувається за допомогою системи дворядних ланцюгів. Підняття та опускання телескопічної стріли відносно горизонтальної вісі відбувається за допомогою гідравлічного циліндра.
     
    До зовнішньої секції стріли шарнірно закріплена робоча платформа, що складається: з механізму коректування горизонтального положення, механізму повороту робочої платформи відносно вертикальної вісі і механізму обмеження вантажопідйомності робочої платформи.
     
     
    Робота виконавчих механізмів підйомника (опускання - підняття опор, підняття - опускання і висунення - втягування секцій стріли, обертання поворотного пристрою здійснюється насосною станцією через органи керування. Насосна станція встановлена на підйомнику та розташовується у внутрішній площині поворотної рами.
     
     
    Органи керування підйомником
     
    Управління рухами виконавчих механізмів (гідравлічних циліндрів) опорної рами здійснюється з розподільників, встановлених по лівому та правому борту опорної рами. 
     
    Управління рухами виконавчих механізмів (гідравлічних циліндрів, гідравлічного мотору редуктора повороту) стріли та поворотної рами підйомника здійснюється з поста управління розташованого в поворотній рамі.
     
    Управління приладами системи безпеки та поворотами робочої платформи здійснюється з пульта управління на поворотній рамі та с поста управління в робочій платформі.
     
    Системи та прилади безпеки
     
    Система орієнтації підлоги робочої платформи в горизонтальному положенні, забезпечує кут нахилу робочої платформи щодо горизонту який не перевищує 5º;
    ОГП - обмежувач граничного вантажу;
    обмеження зони обслуговування;
    блокування підіймання та повороту стріли при не виставленому на опори авто підйомнику;
    блокування підіймання опор при робочому положенні стріли;
    аварійного опускання робочої платформи;
    покажчиком кута нахилу авто підйомника;
    аварійного відключення двигуна, кнопки управління якими розташовані на пультах в робочій платформі і на поворотній рамі;
    система блокування гідроприводу, яка забезпечує автоматичну зупинку та фіксацію механізмів у разі відключення приводу насоса, розриву трубопроводів і втрати тиску;
    управлінням звуковим сигналом автомобіля з обох пультів керування стрілою;
    пристроєм, що оберігає опори від мимовільного опускання під час руху (транспортування) підйомника.