• ПУБЛИЧНОЕ АКЦИОНЕРНОЕ ОБЩЕСТВО

   ХЕРСОНСКИЙ ЗАВОД "СУДМАШ"

  Email: sudmash@ukroboronprom.com

  Снабжение: sudmash.vmtp@ukroboronprom.com

  • Автопідйомник ПТ-18G3309

   • купить Автопідйомник ПТ-18G
   • Автопідйомник ПТ-18G

    Підйомний модуль автопідйомника призначений для підйому людей із інструментом і матеріалами на висоту 18 метрів при виконанні будівельно-монтажних, ремонтних і інших видів робіт на об'єктах промислового, цивільного і сільськогосподарського призначення.

    Підйомник гідравлічний телескопічний складається з підйомного модуля ПТ-18 та базового шасі.

    Підйомний модуль встановлюється на базове шасі G3309 з стандартною кабіною.

    Автопідйомник виготовлений у виконанні “У1” за ГОСТ 15150 і розрахований на експлуатацію для номінальних умов у помірному кліматі при температурах повітря навколишнього середовища від мінус 40 до плюс 40 °С і швидкістю вітру не більш 10м/с на висоті 10м.

   •  

    Зона обслуговування автопідйомника

    Зона обслуговування автопідйомника

    Технічні характеристики підйомника

    pt18g

    *- Час виконання маневрів вказано як гранично можливий для встановлених гідравлічних вузлів та агрегатів, та являєтеся рекомендованим для використання при високому рівні підготовки оператора автопідйомника.

    Опис

    pt18g
    Загальний вид автопідйомника ПТ-18G3309


    Основною несучою конструкцією підйомника є опорна рама, встановлена і закріплена безпосередньо на шасі.

    До опорної рами кріпляться чотири додаткові поворотні опори, що забезпечують стійкість підйомника під час роботи і сприймають на себе робочі навантаження, розвантажуючи шасі.

    Поворотна рама, встановлена на опорній рамі, являє собою жорстку зварену конструкцію, що обертається на роликовому опорно поворотному пристрої.

    Обертання поворотної частини здійснюється за допомогою гідромотора закріпленого в зачепленні з опорно-поворотним пристроєм.

    До поворотної рами шарнірно кріпиться телескопічна стріла, що складається з зовнішньої, середньої, внутрішньої секцій і шарнірно закріпленого маневреного коліна. На маневреному коліні шарнірно закріплена робоча платформа, що складається: з механізму коректування горизонтального положення і механізму обмеження вантажопідйомності робочої платформи.

    Робота виконавчих механізмів підйомника (опускання - підняття опор, підняття - опускання і висунення - втягування секцій стріли, розкриття - закриття маневреного коліно, обертання поворотного пристрою здійснюється гідравлічним приводом, до складу якого входить коробка відбору потужності та насос шестерний.

    Підйом та опускання стріли здійснюється гідравлічним циліндром, розташованим у внутрішній площині (просторі) поворотної рами. Висування та втягування секції середньої по відношенню до основи стріли відбувається за допомогою гідравлічного циліндра висування, розташованого на верхній площині стріли. та втягування секції внутрішньої по відношенню до секції середньої відбувається за допомогою приводного дворядного роликового ланцюга.

    Розкриття маневреного коліна здійснюється за допомогою гідравлічного циліндра, розташованого між внутрішньою секцією та маневреним коліном.

    Управління рухами гідравлічних циліндрів опор здійснюється з розподільника, встановленого по лівому борту опорної рами. Управління рухами стріли підйомника проводиться з поста управління розташованого на поворотній рамі.

     

    gaz3309

    Системи та прилади безпеки

    • Система орієнтації підлоги робочої платформи в горизонтальному положенні, забезпечує кут нахилу робочої платформи щодо горизонту який не перевищує 5º;
    • ОГП - обмежувач граничного вантажу;
    • обмеження зони обслуговування; • блокування підіймання та повороту стріли при не виставленому на опори авто підйомнику;
    • блокування підіймання опор при робочому положенні стріли;
    • аварійного опускання робочої платформи; • покажчиком кута нахилу авто підйомника;
    • аварійного відключення двигуна, кнопки управління якими розташовані на пультах в робочій платформі і на поворотній рамі;
    • система блокування гідроприводу, яка забезпечує автоматичну зупинку та фіксацію механізмів у разі відключення приводу насоса, розриву трубопроводів і втрати тиску;
    • управлінням звуковим сигналом автомобіля з обох пультів керування стрілою;
    • пристроєм, що оберігає опори від мимовільного опускання під час руху (транспортування) підйомника.

    Умови реалізації та обслуговування

    Вартість ПТ 18G3309 - 2 000 000 грн з ПДВ.

    Умови гарантійного та післягарантійного обслуговування

    Шасі ГАЗ 3309 - гарантія 1 рік., відповідно до гарантійних зобовязань заводу-виробника

    Підіймальна установка ПТ 18

       гарантійне обслуговування - 3 роки
       післягарантійне обслуговування - 7 років


    АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

    Безкоштовне ТО та модернізація: через 6, 12 місяців експлуатації. Транспортування автопідйомника на ТО за рахунок підприємства.

    Протягом 12 місяців підприємство фінансує ПММ в розмірі 200 л. /міс. за умови звітності встановленої форми по експлуатації ПТ 18G3309